DRAFT-Męskie gadżety- czyli co kupili ostatnio użytkownicy męskich portali

Nie jest tajemnicą, że faceci też lubią różne zabawki, często lubią porównywać się z kolegami i wymieniać fajnymi gadżetami. Interesują się smartphonami, profesjonalnymi urządzeniami aduio-video i najnowocześniejszymi laptopami, rowerami, samochodami elektrycznymi, dziwacznymi urządzeniami do nurkowania i wszelkiego rodzaju niezwykłymi nowymi gadżetami. To, co sprawia, że ​​gadżet jest absolutnie niesamowity, to fakt, że nie tylko wygląda świetnie i jest funkcjonalny, ale można go używać latami. Codziennie dziesiątki nowych gadżetów zalewają rynek technologiczny, więc jest wiele do wyboru. Są gadżety, które pozwalają sterować wszystkimi urządzeniami domowymi za pomocą jednego przycisku, które zaparzą Cię w parowym kubku espresso w mgnieniu oka. Większość z nich wygląda tak, jakby pochodziła z futurystycznego filmu science fiction a inne w stylu retro przypominają mężczyznom czasy błogiego dzieciństwa i młodzieńcze szaleństwa. Mimo tego, że dorastamy to zawsze chcemy sprawić sobie coś nietypowego.

Męska część internetu pochwaliła się ostatnio jakie zabawki sobie sprawili. Wiele z nich może zadziwić, są ciekawe, nietypowe a przede wszystkim na każdą kieszeń.
Zobaczmy co zgromadzili Panowie w ostatnim tygodniu.

 

Proca – Kompaktowa i wykonana z wysokiej jakości stopu tytanu. 

Zarówno dla młodego chłopca jak i dorosłego mężczyzny. Proca to gadżet, który każdemu osobnikowi płci męskiej zawsze sprawi przyjemność a wspólne, rodzinne strzelanie do puszek to jedna z atrakcji, która zawsze scala rodzinę i gwarantuje udaną zabawę.

Ochraniacz na felgi

Taaak, to jest coś co mężczyźni naprawdę lubią robić. Dbać o swój samochód.
Dobrze wiemy Panowie jak to jest kiedy przetrzemy o krawężnik kołem i później nasze felgi nie są już tak śliczne, a dbaliśmy o nie i czyściliśmy specjalnymi środkami.
Dostępny w 10 kolorach Wheel Rim Protector to nie tylko doskonała ochrona na felgi ale również pozwala nadać twoim felgom wspaniały styl.  Wykonany z półsztywnego tworzywa sztucznego, zapewnia najwyższy poziom ochrony, którego potrzebujesz!

Nakładka pozwalająca przekształcić pilarkę w pilarkę łańcuchową.

Czy masz dość pilarek benzynowych? Lub nie chcesz inwestować w drogie maszyny? Teraz możesz przekształcić swoją szlifierkę kątową w elektryczną pilarkę łańcuchową w prosty sposób! Jedna lekka nasadka zastąpi dużą i ciężką pilarkę łańcuchową. Popraw wydajność pracy, i pozwoli oszczędzić energię i pieniądze. Przystawka posiada 11,5-calowy wspornik piły łańcuchowej, który pomaga w wykorzystaniu mocy szlifierki jako silnika napędowego, a jednocześnie wykorzystuje moment obrotowy do napędzania piły. Narzędzie może być wykorzystywane do wielu czynności w lesie, siekania drewna opałowego, przycinania gałęzi, do cięcia drewna i innych. Jest niesamowitą alternatywą do kosztownej pilarki łańcuchowej.