DRAFT-Męskie gadżety- czyli co kupili ostatnio użytkownicy męskich portali

Przyciemniane złote okulary przeciwsłoneczne

Dla jednych HIT, dla innych kicz, takie opinie można przeczytać w komentarzach.
Nie nam to oceniać. Jak dobrze wiemy obecnie funkcją okularów przeciwsłonecznych dostępnych na rynku jest nie tylko ochrona oczu, ale także odpowiedni wygląd podkreślający klasę.  Te okulary na pewno nie zostaną niezauważone przez innych.

Metalowa tablica rejestracyjna samochodu w stylu Retro

Każdy ma nostalgiczne wspomnienia z dawnych czasów. Dzięki tej zabytkowej metalowej tablicy rejestracyjnej wrócisz do okresu młodości, przypomnisz sobie dawne czasy. Możesz łatwo i wygodnie zawiesić je w dowolnym miejscu. Będzie idealnym dodatkiem do każdego domu, baru, kawiarni, restauracji czy dodatkiem do pokoju dziecka.

Kubek taktyczny

Styl militarny zawsze był popularny nie tylko ze względu na fajny wygląd ale głównie ze względu na praktyczność gadżetów w tym stylu. We wspomnianym kubku nie tylko możemy się napić kawy czy zimnego piwa ale również skorzystać z dobrej latarki czy lunety. Robi wrażenie na kolegach i koleżankach:)

 

Logo Led do uchwytu samochodowego na kubek

Niesamowite małe oświetlenie akcentujące markę Twojego samochodu, dodaje piękne kolorowe światło do wnętrza i uprzyjemnia wygląd surowego uchwytu na napoje w Twoim pojeździe.

Na dzień dzisiejszy to wszystkie gadżety, którymi pochwalili się użytkownicy internetu. Jeśli pokażą się następne męskie gadżety to z pewnością się nimi z Wami podzielimy.