Biżuteria z kamieniem księżycowym – do jakich stylizacji się nadaje?

Biżuteria to najlepsza przyjaciółka każdej kobiety. Nie tylko podkreśla urodę, ale też dodaje szyku i pewności siebie. A co, jeśli mogłaby dodatkowo wspierać intuicję i chronić przed mrocznymi siłami? Taka biżuteria istnieje. To naszyjniki, pierścionki i kolczyki z magicznymi kamieniami. Na szczególną uwagę zasługują modele z kamieniem księżycowym. Co musisz o nich wiedzieć?

Kamień księżycowy – wyjątkowy tak jak Ty

W sklepach znajdziemy najróżniejsze kamienie. To między innymi opal, cytryn, labradoryt, ametyst czy akwamaryn. Każdy z nich posiada niepowtarzalne właściwości. Chociaż kamienie przypisane są poszczególnym znakom zodiaku, przy wyborze najlepiej kierować się intuicją i swoimi potrzebami. Jeśli na przykład poszukujesz miłości, postaw na kwarc różowy. Jeśli potrzebujesz spokoju, wybierz kryształ górski. Zdecyduj się na kamień księżycowy, jeśli chcesz otworzyć się na świat. Kryształ ten wzmacnia bowiem intuicję oraz stanowi łącznik z mądrością wszechświata. Dodatkowo pomaga podejmować mądre decyzje. Jest źródłem kobiecej energii, dlatego doda Ci mnóstwo pewności siebie. Poprowadzi przez stresujące sytuacje i pozwoli wyjść z nich obronną ręką.

Biżuteria z kamieniem księżycowym – kiedy ją założyć?

Biżuteria z kamieniem księżycowym to nie tylko ochronny amulet. To przede wszystkim elegancki dodatek do wielu stylizacji. Z uwagi na swoją uniwersalność, nadaje się do najróżniejszych outfitów. Tak samo dobrze będzie pasować do bluzy, jak do sukienki. Biżuterię z kamieniem księżycowym można więc nosić na różne okazje. Cała moc ukryta jest w subtelnym wyglądzie kamienia księżycowego. Emituje on bowiem lukarny blask, który przyciąga uwagę. Chcesz się przekonać? Odwiedź stronę internetową https://misarte.com.pl/pl/c/Kamien-ksiezycowy/57. Zobaczysz tam najróżniejsze modele naszyjników z kamieniem księżycowym. Choć wydają się skromne i delikatne, są niezwykle efektowne. Uwagę przyciąga srebrzysto-perłowa poświata kamienia oraz jego niebiesko-zielony odcień. Poza tym każdy klejnot jest unikatowy – właśnie tak, jak Ty.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *