Co to jest srebro koloidalne?

Srebro koloidalne jest nieocenione w kosmetyce. Spotkamy je w wielu produktach do pielęgnacji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że odgrywało istotną rolę już podczas wojny, kiedy to służyło do odkażania ran. Działanie antybakteryjne to jedna z największych właściwości srebra. Sprawdź, o jakich jeszcze warto wiedzieć!

Srebro koloidalne – co musisz wiedzieć?

Najprościej mówiąc, srebro koloidalne to mieszanina niejednorodna złożona ze srebra i wody. Drobne jony srebra są zawieszone i rozpuszczone w cieczy. W tej postaci wykazują silne działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze. Możemy śmiało użyć preparatu na bazie srebra koloidalnego w przypadku skaleczenia, opryszczki, różnego rodzaju podrażnień czy ukąszeń owadów. Srebro działa łagodząco również na oparzenia słoneczne. Wielu ekspertów zaleca, by stosować je podczas codziennej pielęgnacji. Sprawdzi się w przypadku skóry tłustej, zanieczyszczonej, trądzikowej oraz zmienionej chorobowo, np. z egzemą czy łuszczycą.

Jakich efektów możemy spodziewać się, stosując srebro koloidalne?

Srebro koloidalne jest składnikiem wielu preparatów do cery z uwagi na silne działanie łagodzące. Wspomaga regenerację skóry, a także wspomaga gojenie stanów zapalnych. Stosując je, możemy spodziewać się poprawy kondycji skóry. Twarz powinna stać się gładka i matowa. Srebro koloidalne pobudza proces wymiany komórek ze starych na nowe, dzięki czemu zachowujemy młody wygląd na dłużej.

Wybierając preparat ze srebrem koloidalnym, warto postawić na sprawdzoną formułę. Dobrym wyborem powinny okazać się produkty od https://www.naturamedica.pl/. Dlaczego? Ponieważ są hipoalergiczne i bezpieczne dla skóry. Ponadto ich skuteczność potwierdziły badania w niezależnym laboratorium. Formuła preparatu ze srebrem koloidalnym składa się ze składników aktywnych pochodzenia naturalnego. Do wyboru są nie tylko produkty do twarzy, ale również do stóp, rąk czy ust. Wprowadzenie srebra koloidalnego do pielęgnacji może więc wyjść na dobre całemu ciału. Wystarczy wybrać mądrze!

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *