DaVinci IQ2 – nowoczesny waporyzator

Na rynku waporyzatorów pojawiło się nowe interesujące urządzenie – DaVinci IQ2. Technologia wciąż idzie do przodu, a do dyspozycji mamy cały szereg produktów o wysokiej funkcjonalności. Nic więc dziwnego, że od waporyzatora oczekujemy więcej. Czy DaVinci IQ2 spełni wysokie wymagania miłośników waporyzacji?

DaVinci IQ2 – dowiedz się więcej

DaVinci IQ to jedna z legend świata waporyzatorów. Konsumenci szczególnie upodobali sobie ten model ze względu na wygodę korzystania i wysoką jakość. Na fali popularności producent wypuścił nową, ulepszoną wersję klasyka – DaVinci IQ2. Nie trzeba było długo czekać, by dostrzec, że produkt zyskuje coraz więcej pozytywnych opinii. Co ważne, producent wziął do serca uwagi klientów i zachował w modelu IQ2 wymienną baterię, za którą fani pokochali pierwszą generację. Urządzenie zostało jednak wzbogacone o mnóstwo nowych funkcji, zwiększających przyjemność z waporyzacji. Zalicza się do nich chociażby regulacja przepływu powietrza i nowa komora grzewcza. Dużym atutem modelu jest także pomiar substancji aktywnych wdychanych przez użytkownika. Można również ustawić limit, po przekroczeniu którego otrzymamy powiadomienie.

DaVinci IQ2 – estetyczny design

Jedną z największych zalet DaVinci IQ2 jest jego wygląd. Urządzenie jest niewielkie, dzięki czemu bez trudu mieści się w dłoni. To pozwala na dyskretne korzystanie z niego w dowolnym miejscu. W przeciwieństwie do modelu IQ, IQ2 ma obudowę wykonaną ze szczotkowego aluminium, co zapewnia metaliczny blask podkreślający estetykę wykonania waporyzatora. W obudowę wkomponowany jest wyświetlacz z systemem diod LED. Możesz obejrzeć urządzenie w całej okazałości na stronie https://konopienamaksa.pl/shop/waporyzatory/davinci-iq2/.
Poza nowoczesnym, nietuzinkowym wyglądem DaVinci IQ2 posiada ceramiczną komorę pokrytą cienką warstwą szkła, co zapewnia lepszy i bardziej wyrazisty smak. Przypadnie to do gustu szczególnie miłośnikom aromatu suszu ziołowego. Waporyzator generuje gęstą parę, dzięki czemu użytkownik może czerpać większą przyjemność z waporyzacji.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *