Fotograf i kamerzysta na wesele – wybieramy wykonawców!

Podejmowanie decyzji i to wielu jest ściśle związane z organizacją ślubu i przyjęcia weselnego. Ten szczególny dzień składa się bowiem z dopiętych wcześniej ustaleń. W momencie, gdy któregoś ie jest się pewnym, zaczyna pojawiać się stres. Lepiej go sobie zaoszczędzić i dopracować wszystkie aspekty z odpowiednim wyprzedzeniem.

Wybieraj fotografa i kamerzystę na wesele z wyprzedzeniem

Nie ma wątpliwości, że szukanie fotografa i kamerzysty na ostatnią chwilę właściwie skazane jest na porażkę. Oczywiście może się okazać, że akurat komuś się zwolnił termin, albo pozostało kilku fachowców, którzy są dyspozycyjni. Takie sytuacje są jednak bardzo rzadkie, ponieważ ślubów nie przekłada się w ostatniej chwili, a osoby, które mają wolny termin mogą nie być najlepszymi specjalistami. Tych szukać należy z odpowiednim wyprzedzeniem, często mowa tutaj o okresie nawet roku lub dwóch. Okazuje się bowiem, że takie terminy mają bowiem sale weselne więc trzeba się do nich dostosować. A właśnie postać fotografa i kamerzysty jest podczas wesela obowiązkowa, więc o nich myśli się w kolejnym etapie przygotowań.

Fotograf i kamerzysta na wesele – gdzie szukać?

Poszukiwania zarówno fotografa, jak i kamerzysty zazwyczaj rozpoczyna się od rozpytywania wśród znajomych i rodziny. Być może widziało się zdjęcia wykonane przez konkretną osobę i one się spodobały. Warto iść tą drogą, ponieważ można dość szybko zbudować listę kontaktów naprawdę wartych uwagi. Poszukiwanie w sieci również ma swoje zalety. Można bowiem od razu przeczytać o tej osobie np. https://studioelement.pl/fotografia-mazowieckie/ i zapoznać się z dotychczasowymi realizacjami. W kolejnym kroku należy wytypować najpewniejsze osoby i się z nimi spotkać. Podczas rozmowy można skupić się na koncepcji ślubu i wesela i przedstawieniu swoich oczekiwań. Z koeli fotograf i kamerzysta opowiedzą o tym jaka jest ich wizja, preferowane godziny pracy, a także wynagrodzenie. Po rozmowie, wstępnych ustaleniach, a także przejrzeniu przykładowych realizacji można podejmować decyzję.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *