Fotograf na wesele – czy należy przejmować się jego obecnością?

ślub

Po wzniosłej ceremonii ślubnej, parę młodą oraz gości czeka wspaniała weselna zabawa. Jako główni bohaterowie dnia, na pewno będziecie chcieli podczas imprezy odprężyć się i przede wszystkim dobrze się bawić. Jednak niepisanym prawem jest, że jako nowożeńcy musicie także pięknie wyglądać, a przynajmniej wspaniale prezentować się na zdjęciach. Oczywiście nie ma żadnego przymusu, jednak sami z pewnością chcielibyście mieć taką unikalną pamiątkę. Jak więc zachowywać się przed obiektywem i czy zapraszać w ogóle fotografa na wesele? A może postawić w tej roli członka rodziny i nie martwić się jakością zdjęć? Poznajcie nasze porady. 

​Fotograf na wesele – zadbajcie o piękne zdjęcia przed rozpoczęciem zabawy

Dobrym pomysłem jest zrobienie sobie małej sesji we dwójkę, z rodzicami oraz z gośćmi weselnymi, jeszcze przed tym, jak wszyscy zasiądą do stołu czy sięgną po napoje wyskokowe. Dzięki temu będziecie mieć pewność, że fotografie, które uzyskacie w ten sposób będą udane i zapewnicie sobie upragnioną pamiątkę. Profesjonalny fotograf opanuje plan zdjęciowy i ustawi wszystkich w taki sposób, że każdy z gości będzie mógł cieszyć się pięknym zdjęciem ze swoim udziałem. Po wszystkim możecie już swobodnie się bawić, tańczyć i nie przejmować pogniecionymi sukienkami czy włosami w lekkim nieładzie.

​Fotograf na wesele – pamiętajcie, że zdjęcia to pamiątka dla Was

Najważniejsze o czym musicie pamiętać, to że fotograf na weselu jest tam dla Was, a nie Wy dla niego. To Wasze święto i jeśli nie macie ochoty pozować czy serwować mu wystudiowanych uśmiechów, możecie po prostu postawić na spontaniczną sesję. Dobrym pomysłem jest także zamówienie teledysku weselnego. To wideo, zedytowane w taki sposób, by pokazywać najpiękniejsze momenty z zabawy wraz z wybranym przez Was utworem muzycznym.

​Fotograf na wesele – wybierzcie odpowiednią osobę

Wybierzcie fotografa, przed którym nie będziecie się krępować. Mieszkańcy Bydgoszczy zamówić usługi fotografa na ślub na przykład tutaj https://studioelement.pl/. Zdjęcia robią młode lecz doświadczone osoby, które jednocześnie są sympatyczne i potrafią stworzyć na planie miłą atmosferę.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *