Sombre w Bydgoszczy – udaj się do profesjonalisty!

W zależności od tego, co lubimy, nasza wizyta u fryzjera może zakończyć się tylko podcięciem końcówek włosów lub całkowitą metamorfozą fryzury. Osoby, które chciałyby zmienić coś w swoim wyglądzie, jednak preferują mniej dramatyczny look, często decydują się na naturalne koloryzacje, które nie rzucają się w oczy. Jedną z nich jest na przykład sombre. Czym jest ta koloryzacja, jakie efekty daje i gdzie wykonać ją w Bydgoszczy? Właśnie na te pytania postaramy się odpowiedzieć w poniższym artykule. Zachęcamy do jego lektury i poszerzenia swojej wiedzy dotyczącej sombre. Kto wie, może to właśnie o nie poprosisz podczas swojej następnej wizyty w salonie fryzjerskim.

Sombre – co kryje się za tą tajemniczą nazwą?

Zastanawia Cię, czym tak właściwie jest sombre? Tłumaczymy! Sombre, czy też soft ombre to po prostu bardziej delikatna wersja popularnej koloryzacji ombre. Obie koloryzacje polegają na pozostawieniu włosów u nasady w naturalnym kolorze, a rozjaśnienie ich końców. Tak jak już wspomnieliśmy, w przypadku sombre ten efekt jest z definicji delikatniejszy i znacznie bardziej naturalny. Świetnie sprawdzi się na jaśniejszych włosach i optycznie zwiększy ich objętość. Aby sombre prezentowało się tak, jak powinno przejście pomiędzy naszym naturalnym tonem włosów, a ich rozjaśnioną częścią musi być jak najbardziej płynne.

Sombre – gdzie w Bydgoszczy?

Chciałbyś, aby Twojej sombre zostało wykonane z jak największą dokładnością, a włosy po koloryzacji zachowały swój zdrowy wygląd? W takim razie koniecznie udaj się do salonu fryzjerskiego z doświadczoną kadrą. W Bydgoszczy może być to na przykład https://zarembasalony.pl/uslugi/koloryzacja/. To właśnie tam Twoimi włosami zajmą się prawdziwi profesjonaliści, którzy ocenią stan włosów, a następnie dostosują do nich przebieg całej usługi. Nie warto, jest ryzykować i próbować samodzielnie wykonać sombre. Ta koloryzacja wymaga precyzji, którą zapewni nam wyłącznie doświadczony fryzjer. Jeżeli interesuje Cię ta koloryzacja, to umów się właśnie do takiego specjalisty.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *