Stomatologia a medycyna estetyczna – jakie zabiegi upiększające może zaproponować ci stomatolog?

Wizyta w gabinecie dentystycznym bardzo rzadko jest tak przyjemna, jak odwiedzenie salonu urody. Zwłaszcza że stomatolog najczęściej ogląda nas, kiedy przekraczamy próg kliniki zmuszeni bólem lub wypadnięciem plomby. Jednak obecnie wiele osób korzysta z usług dentysty nie tylko po to, by leczyć zęby czy zapobiegać chorobom dziąseł, ale także poprawić swój wygląd. Zobacz jakie zabiegi estetyczne są aktualnie modne w nowoczesnych klinikach.

Stomatolog zadba o biel twoich zębów

Dzięki pięknym i białym zębom będziesz częściej się uśmiechać i nie będziesz się martwić, który kolor pomadki wybrać, aby zamaskować przebarwienia. Niestety jednak rzadko udaje się utrzymać naturalną biel bez żadnych dodatkowych starań, ze względu na chociażby codzienne picie kawy czy palenie papierosów. Dlatego właśnie wybielanie zębów jest tak popularnym zabiegiem. Co więcej można wykonywać go na kilka różnych sposobów. Stomatolog pomoże ci dobrać metodę i produkty wybielające do twoich potrzeb i możliwości finansowych.

Stomatolog zaproponuje ci piaskowanie

Bardzo ciekawym zabiegiem estetycznym, który może polecić ci Twój stomatolog, jest piaskowanie. Proces ten polega na usuwaniu warstwy płytki nazębnej osadzającej się na szkliwie przy pomocy piaskarki stomatologicznej. Piaskarka wypłukuje zęby przy pomocy wody oraz drobin czyszczących, które aplikowane są pod dużym ciśnieniem. Dzięki piaskowaniu znika część przebarwień oraz kamienia nazębnego.

Stomatolog zapewni ci wysokiej jakości implanty

Ubytki w uzębieniu są problemem wielu ludzi i często powodem do ogromnych kompleksów. Utrudniają także niekiedy spożywanie niektórych posiłków. Piękne, równe i kompletne uzębienie uzyskać można dzięki implantom zębów. Na stronie https://maszewski.com/ znajdziesz zdjęcia osób, które dzięki wszczepieniu tytanowych implantów zmieniły swój wygląd i zyskały piękny uśmiech. Odwiedź Grudziądz, a urzędujący tam stomatolog opowie ci więcej na temat tej usługi.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *