Zestaw do manicure tytanowego – długotrwały efekt bez tytanicznego wysiłku

manicure

Tradycyjny lakier na ogół przetrwa tylko jeśli spędzisz cały dzień z rękami w górze. Zmywanie, sprzątanie, stukanie w klawiaturę i inne prozaiczne czynności, sprawią, że wysiłek włożony w malowanie idzie na marne.

Te z nas, które nie mają czasu i ochoty leżeć i pachnieć lub nie chcą za każdym razem prosić męża o otwarcie dziecku puszki napoju gazowanego, wybierają zestaw do manicure tytanowego. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest w takim zestawie i czy jest on lepszy od znanych już hybryd – czytaj dalej!

Z czego się składa zestaw do manicure tytanowego?

Upewnij się, że twój zestaw posiada te elementy:

  • pudry w twoich ulubionych kolorach,
  • środek odtłuszczający paznokcie,
  • baza w żelu,
  • utwardzacz, tzw. aktywator, który wysuszy i utrwali efekt,
  • nabłyszczający top,
  • polerka do paznokci,
  • specjalna szczoteczka, którą strzepiesz nadmiar pudru,
  • do usunięcia manicure’u: frezarka, pilniczek lub płyn acetonowy.

Zestaw do manicure tytanowego czy hybryda?

Manicure tytanowy jest opcją bezpieczniejszym dla twoich paznokci niż popularna niedawno hybryda. Różnobarwne pyłki utwardzają się przez kontakt z powietrzem, więc nie potrzebujesz lampy. Unikasz tym sposobem szkodliwych promieni UV. Wapń i witaminy zawarte w produktach do manicure’u tytanowego odżywiają płytkę paznokcia. Dzięki tytanowemu manicure’owi nie grozi ci efekt sztucznego tipsa, paznokieć barwiony pudrem jest cieńszy choć trwalszy (3-4 tygodnie). Jeśli natomiast lubisz kreślić misterne wzorki i masz na to czas, to niestety nie będziesz mogła robić tego na tytanowych paznokciach. Z powodzeniem możesz zastąpić je specjalnymi naklejkami, dostępnymi w większości sklepów dedykowanych akcesoriom do manicure.

Jak z ceną? Jeśli lubisz wizyty u kosmetyczki, manicure tytanowy będzie kosztował cię drożej niż hybrydowy. Twój mały domowy salon za to zyska znacznie bardziej jeśli zakupisz do niego zestaw do manicure tytanowego. Po około trzech miesiącach kilkaset złotych, które wydasz zwróci się, nie zniszczysz paznokci, a ciekawskie znajome zaczną o wiele częściej wpadać z ciasteczkiem.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *