Co kupić znajomym na parapetówkę?

Nowe mieszkanie, nowe początki – warto na dobry start dołożyć swoją cegiełkę do szczęścia naszych znajomych.

Kiedy dostaniemy zaproszenie na powitalną parapetówkę, największym problemem może okazać się wymyślenie odpowiedniego prezentu. Zawsze można kupić butelkę dobrego wina, ale im bardziej spersonalizowany upominek, tym większy uśmiech na twarzy obdarowywanych.

Lepszy styl życia

Jeśli wiemy, że nasi znajomi dbają o środowisko i preferują tryb życia zero waste, to warto pomyśleć o prezentach z takiej kategorii. Dla osób gotujących ciekawym pomysłem może być zestaw trzech książek z przepisami “Jadłonomia” od Marty Dymek za 120 zł. Te pozycje zmieniają obraz kuchni roślinnej, a przepisy będą smakować nie tylko weganom. Jeśli Twoi znajomi jeszcze go nie mają, praktycznym prezentem będzie dzbanek z filtrem na wodę. Ich ceny wahają się od ok. 50 do 200 zł. Dobrym rozwiązaniem są również rośliny doniczkowe. W ostatnich latach szczególną popularnością cieszą się takie gatunki jak monstera i skrzydłokwiat

Wspólne chwile

Nic tak nie łączy jak wspólne spędzanie czasu. Dobrym pomysłem na prezent, który umili wszystkie towarzyskie spotkania, jest gra planszowa. Na rynku znaleźć można tyle różnych tytułów, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Oryginalną opcją jest kupienie karty podarunkowe do serwisów typu netflix, spotify lub Tidal. Dzięki nim można opłacić nowy lub obecny abonament i cieszyć się dostępem do wielkiej filmowej i muzycznej bazy.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *