Trend na awokado – dlaczego owoc stał się tak modny?

awokado

W ostatnim czasie łatwo zaobserwować, że w sklepach pojawiają się różnego rodzaju produkty przedstawiające wzór awokado lub motywy imitujące ten owoc. Można wywnioskować, że swój czas miały flamingi, ananasy i kaktusy, więc przyszła pora na coś nowego. Jakie akcesoria z motywem awokado znajdziemy w sklepach?

Awokado od zawsze kojarzyło się z doskonałą przekąską bogatą w zdrowe tłuszcze, jednak od jakiegoś czasu podbija internet pojawiając się na różnego rodzaju produktach. Możemy je znaleźć między innymi na kocach, poszewkach, ręcznikach, podkładkach, obudowach na telefon, naczyniach i wielu innych artykułach, jakie można kupić. Co ciekawe, awokado podbija również branżę odzieżową pojawiając się na między innymi na bluzach i koszulkach.

Ciężko stwierdzić, dlaczego awokado stało się tak modne. Być może to chęć promowania zdrowego odżywiania lub fakt, iż skarbonki awokado i inne tego typu przedmioty są niewiarygodnie urocze. Producenci szybko zauważyli trend i go wykorzystali, ale przecież nic w tym złego. Dzięki temu możemy cieszyć się słodkimi wizerunkami awokado w swoim domu.

maskotka

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *