Czy klasyczny lakier do paznokci może być trwały?

W tym sezonie niezmiennie królują hybrydy. Nic dziwnego – to trwały manicure, który wygląda stylowo i długo utrzymuje się na paznokciach. Jednak nie wszystkie panie są zwolenniczkami hybryd. Niektóre mogą być uczulone, a inne po prostu boją się, że zniszczą sobie paznokcie. Czy są jakieś alternatywy dla tego rozwiązania?

Odpowiedź brzmi: tak! Chociażby najbardziej znane i kiedyś najczęściej używane lakiery klasyczne. Niestety jest z nimi mały problem – szybko odpryskują i trzeba sporo czekać aż wyschną. Są też zalety. Można często zmieniać kolor paznokci, nie niszcząc przy tym ich płytki. Ponadto są tanie i dostępne w większości sklepów. Nie trzeba iść do kosmetyczki, bo bez problemu każdy jest w stanie pomalować sobie paznokcie samodzielnie, nie wychodząc z domu.

Zachodzi pytanie – czy w ogóle możliwe jest, by lakier klasyczny nie zmywał się po chwili? Wszystko tak naprawdę zależy od marki lakieru, którą wybierzemy. Produkty lepszej jakości i z dobrym pigmentem będą raczej dłużej utrzymywać się na paznokciach, niż te tanie i od niesprawdzonych producentów.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *