Dziewczęce ozdoby do włosów

Czasami do dopełnienia stylizacji potrzeba tylko kilku drobnych dodatków. W tej sytuacji świetnie sprawdzą się ozdoby do włosów, które dodadzą lekkości i stworzą romantyczny look.

Chyba większość z nas używa klasycznych gumek do włosów. A gdyby je troszkę urozmaicić? Dostępne w niektórych sklepach kolorowe frotki dodadzą fryzurze charakteru. Możemy dobrać pastelowy kolor lub neonowy. Nawet klasycznie czarne frotki wyglądają dobrze, zwłaszcza na blond włosach. Chociaż spinki kojarzą się nam zazwyczaj z małymi dziewczynkami, to istnieją modele, które przeznaczone są dla dorosłych kobiet. Co więcej, można je zakładać na eleganckie okazje. Jakiś czas temu modne było umieszczanie kilku dużych spinek z boku głowy i odsłanianie szyi.

Dobrym pomysłem są jeszcze klasyczne kokardki. Będą na pewno pasować do letnich sukienek i dziewczęcych stylizacji. Najpopularniejsze są jednak opaski. Królują szerokie modele w modnych kolorach lub ze wzorkami. Tak dopełniony look sprawi, że będziemy wyglądać lekko i oryginalnie, a przy tym włosy nie będą nachodziły nam na oczy.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *