Czy laser frakcyjny to inwazyjna metoda odmładzania skóry?

kobieta

Zatrzymać proces starzenia nie jest łatwo, ale istnieje współcześnie wiele nowoczesnych metod walki ze zmarszczkami, które pomogą ci nieco spowolnić bieg czasu dla twojej skóry. Wiesz na pewno, że część z tych metod obejmuje wykorzystanie strzykawek, a nawet skalpela. Podejście kobiet do inwazyjnych kuracji odmładzających waha się od tych, które stosują wyłącznie naturalnie kremy, po takie, które bez mrugnięcia okiem odważnie położą się na stole operacyjnym. Jeśli zdecydujesz się na zabieg z wykorzystaniem lasera frakcyjnego, uplasuje cię to dokładnie w połowie tej skali. Dowiedz się czym są laser ablacyjny i nieablacyjny.

Laser frakcyjny ablacyjny

Zabieg laserem frakcyjnym w każdym wariancie pomoże ci z wysoką skutecznością pozbyć się zmarszczek, przebarwień i blizn, jednak różnią się pod względem intensywności i pola oddziaływania. Laser ablacyjny działa nie tylko w wewnętrznych warstwach skórnych, ale także na powierzchni, co powoduje, że działa nieco mocniej niż laser nieablacyjny. Jednak jego użycie wiąże się z pewnymi niedogodnościami. Aby pobudzić skórę do szybszej regeneracji, laser ablacyjny uszkadza powierzchnię skóry i powoduje, że tworzą się na niej drobne ranki. Zanim twoja twarz wróci do normalnego stanu i będziesz mogła cieszyć się efektem odmłodzenia, przez około tydzień będziesz męczyć się z zaczerwienieniem i opuchlizną.

Laser frakcyjny nieablacyjny

Jeśli chcesz uniknąć okresu rekonwalescencji i strupów na twarzy, powinnaś wybrać laser nieablacyjny. Oddziałuje on na głębokie warstwy skóry i jednocześnie nie uszkadza jej powierzchni. Dzięki temu laser można stosować go tam gdzie skóra jest cieńsza i bardziej wrażliwa, jak na przykład okolice oczu. Po zabiegu twarz jest bardziej napięta i jędrna jak po liftingu i można cieszyć się nią już od pierwszego dnia. Jeśli szukasz salonu, w który ma w ofercie odmładzanie laserem frakcyjnym nieablacyjnym, zajrzyj tutaj: https://nowacka.com.pl/. To ważne, żeby korzystać z usług sprawdzonych gabinetów kosmetycznych, aby cieszyć się efektem, ale także zapewnić sobie bezpieczeństwo podczas zabiegu.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *