Ciekawe kanały na YouTube

Nudzisz się?

Nudzisz się? Chciałbyś znaleźć jakiś ciekawy kanał na YT? O to kilka propozycji.

TVGRYpl

Lubisz gry wideo? TVGRY prowadzony przez garstką osób oferuje różnego rodzaju filmiki o grach: wyjaśnienia mechanizmów, top 10, historie serii, eksperymenty i wiele innych. Znajdziesz tam zarówno interesujące fakty jak i porządną dawkę humoru. Może znajdziesz swoją ulubioną grę?

Monika Kołakowska

Chciałbyś zrzucić wagę albo wyrobić sobie mięśnie? Monika Kołakowska oferuje całą gamę treningów: tabata, HIIT, cardio, na brzuch i boczki albo na pośladki i uda. Wiele różnych treningów, które dopasujesz do swoich potrzeb i wolnego czasu. Załóż strój sportowy i bierz się za siebie.

Małgorzata Mostowska

Chciałbyś wypróbować jogę albo medytację? Małgorzata „Gosia” Mostowska ma dla ciebie wiele filmików z jogą i prowadzoną medytacją. Możesz wybrać jej filmiki tak, aby skupić się na tym, czego potrzebujesz i wpasować to w wolny czas. Wspomóż swoje ciało i umysł.

Łukasz Cegiełka

Chcesz się pośmiać i uwielbiasz filmy? Łukasz Cegiełka prowadzi Szyderczy Skrót, czyli w mniej niż 20 minut opowie o danym filmie w bardzo szyderczy sposób. Mimo że kocha jakiś film opowie go w taki sposób, jakby to był najgorszy film świata. Chcesz usłyszeć, jak zjechał twój film?

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *