Rocket League – personalizacja pojazdu

Gra Rocket League pozwala na wyzwolenie pokładów kreatywności i pokazania siebie jeszcze przed rozpoczęciem meczu.

Dla wielu graczy jest to istotny element rozgrywki i do wyglądu swojego samochodu przykładają ogromnę wagę. Niektórzy wolą bardziej realistyczne modele, inni stawiają na bajkowy design i fantastyczne efekty.

Dodatek droższy niż niejeden prawdziwy samochód

Do personalizacji pojazdu będą niezbędne różne przedmioty. Kupić je można za kredyty, czyli wirtualną walutę Rocket League, której przelicznik to ok. 30 zł = 1000 kredytów. Najdroższym przedmiotem występującym w grze jest „gold rush” – świecący na złoto dopalacz (przyspieszenie). Dostępny był dla wszystkich uczestników wersji „alpha”, czyli wczesnego dostępu do gry. Szczęśliwi posiadacze tego dodatku mogą go odsprzedać za 850000 kredytów, co jest równowartością 25000 zł.

Rocket Pass – czy warto?

Rocket League jest grą „free to play” i nie trzeba na nią wydawać pieniędzy. Jeśli jednak wiadomo, że gra zostanie z nami na dłużej i chcemy tanio spersonalizować pojazd, to warto zainwestować w Rocket Passa. Ważny jest w trakcie danego sezonu, a jego cena to 1000 kredytów. Warto wiedzieć, że jeśli podczas gry osiągniemy odpowiedni poziom, to w nagrodę zostaną nam zwrócone wszystkie wydane na przepustkę kredyty. Rocket pass pozwala na zdobywanie dużej ilości przedmiotów. Jeśli nie otrzymamy upragnionego dodatku, zawsze można go sprzedać lub wymienić się z innym graczem.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *