XBOX game pass – 60 zł za 200 gier

Za miesięczną subskrypcję możemy oglądać filmy i seriale na Netflixie lub posłuchać muzyki na TIDALu. Co z grami?

Dostęp do wielu gier również można wykupić w taki sposób. Wystarczy być szczęśliwym posiadaczem konsoli Xbox Series X|S, Xbox One lub komputera PC. Dzięki XBOX game pass zamiast wydawać setki złotych na jeden tytuł, możemy zapłacić za dostęp do całej bazy gier za 60 zł.

Główne zalety XBOX game pass

Dużym plusem tego rozwiązania jest możliwość rozgrywania kilku gier jednocześnie bez wydawania ogromnych sum. Ponadto tytuły wychodzące spod skrzydeł Microsoftu są dostępne dla subskrybentów natychmiast po premierze. Zakup subskrypcji jest na pewno dobrym rozwiązaniem dla mniej sentymentalnych osób, które gry przechodzą dość szybko i nie odczuwają potrzeby wracania do nich. Nie jest to jednak reguła i subskrypcja może spodobać się każdemu. Abonament dla nowych użytkowników na pierwszy miesiąc to jedyne 4 zł. Warto zatem za taką cenę sprawdzić, czy takie rozwiązanie nam odpowiada.

Czy warto kupić subskrypcję?

To zależy. Niektóre osoby kolekcjonują gry lub zależy im na nieograniczonym dostępie do danej produkcji. Jeśli jednak nie należymy do tego grona to odpowiedź wydaje się być prosta. Oczywiście mało komu do gustu przypadną wszystkie propozycje z dostępnej bazy gier. Niewątpliwie jednak każdy znajdzie coś dla siebie, chociażby najpopularniejsze tytuły takie jak „Forza Horizon 4”, czy wielokrotnie nagradzane „Ori and the Will of the wisps”.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *