Poznaj darmowe gry, od których nie będziesz mógł się oderwać

Jeśli chcesz zabić nudę i szukasz jakiejś popularnej i ciekawej gierki, to znalazłeś się w odpowiednim miejscu. Proponujemy rozwiązania dla tych, którzy mają ochotę spędzić czas w przyjemny sposób. Bez obaw – wszystkie tytuły znajdujące się na naszej liście są bezpłatne, a ich wyjątkowość potwierdza mnóstwo graczy, dzięki którym znalazły się na szczycie najbardziej lubianych gier.

Darmowe gry – Apex Legends

Apex to strzelanka z trybem rozgrywki Battle Royale. Została wydana przez twórców serii Titanfall, a akcja odbywa się 30 lat po wydarzeniach z Titanfall 2. W grze znajdują się legendarni bohaterowie o nadnaturalnych zdolnościach. Uczestnicy wybierają swoje postaci i miejsce, w którym wylądują na mapie, jednak musi to być w strefie bezpieczeństwa. Następnie starają się zebrać broń i stają do walki. Występuje podział na trzyosobowe składy, gdzie można się między sobą komunikować.

Darmowe gry – Counter Strike: Global Offensive

Tego tytułu chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. To naprawdę popularna gra, która zdobyła rzeszę fanów z całego świata. Jednak osoby, które nie mają refleksu i dopiero zaczynają w to grać, mogą się szybko zniechęcić. Tutaj ważne są umiejętności i szybkie reakcje, by nie dać się zabić przeciwnej drużynie. Jest możliwość komunikowania się z uczestnikami, dzięki czemu łatwiej podzielić zadania i wygrać rozgrywkę. Chodzi o to, by zabić przeciwników i rozbroić lub podłożyć bombę. Do wyboru mamy jednak kilka trybów rozgrywki. Jeśli jesteś szybki i lubisz strzelanki, to coś dla Ciebie.

Darmowe gry – Fortnite

Fortnite to kolejna pozycja, której nie mogło zabraknąć na naszej liście popularnych i darmowych gier. Wersja Battle Royale jest bezpłatna i umożliwia starcie stu graczy na dużej mapie. Jednak to nie tylko strzelanka, ale również budowanie i niszczenie znajdujących się na mapie konstrukcji. Widok na plecy każdej postaci zapewnia dobrą perspektywę na to, co dzieje się przed nami. Poza tym możemy wybierać, którym bohaterem będziemy grać.

Darmowe gry – League of Legends

League of Legends to popularna gra sieciowa z gatunku Multiplayer Online Battle Arena. Zachwyca swoimi różnorodnymi bohaterami i możliwością użycia ich niepowtarzalnych zdolności. Gracze dzielą się tutaj na dwa zespoły. Pomiędzy ich bazami odbywają się potyczki z uczestnikami przeciwnej drużyny. Tutaj również duże znaczenie ma refleks, ale także zaznajomienie z zasadami i możliwościami konkretnych postaci. Dzięki ich różnorodności, ta gra nigdy się nie nudzi i zapewnia rozrywkę na wiele godzin.

About the Author: admin

You might like

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *